Dzielnica Patpong w Bangkoku.
Azja, Tajlandia

Dzielnica czerwonych latarni – Patpong

Patpong. Jest taka dzielnica, jedna z trzech bangkockich, gdzie na każdym kroku witają ściszone głosy powtarzające w kółko „Ping pong show!” W obieg idą karteczki z wydrukowanymi nazwami rzekomych atrakcji, wraz z mającymi zachęcić do odwiedzenia baru nawoływaniami: „The best show!”

Ale jakże mogłoby być inaczej w kraju i stolicy seksu, na ulicach dzielnic, gdzie zachęcających do skorzystania ze swoich usług dziewcząt bez liku, a masaż bez problemu można zamówić w wersji z happy endem.

Tu miasto epatuje seksem, a tematy tabu z wielu krajów wychodzą na światło dziennie. Nie ma niedomówień, słodkiej mgiełki tajemnicy. Konkret to konkret – w ilości jakiej chcesz.

To tu, na Patpong, nagość miesza się z bezwstydnością, kicz z erotycznym konkretem, kawałem mięcha. Tu, na Patpong, automatyzmy i rutyna mieszają się z nadzieją w oczach. Nadzieją na lepsze jutro czy po prostu na klienta tej nocy?

Wśród grupki dziewcząt jest elegancko ubrany chłopak. Zaczepia samotnych Japończyków, spacerujących w tę i z powrotem. Zaprasza do wnętrza budynku. Za nimi kroczą dziewczyny. Chwilę później wychodzą, jedna zostaje. To ta wybrana. Po dłuższej chwili żegna machaniem młodego Japończyka i wraca na posterunek. Noc jeszcze młoda.

Tuż obok, kilka ulic dalej, spełniają się inne męskie sny. Dzielnica homoseksualistów przyciąga neonami i zaprasza w swe skromne progi. Chłopcy prężą się, wabią uśmiechem, nie przepuszczą żadnej okazji.

A późna noc sprzyja łowom. Późną nocą na Patpong odbywają się mięsiste sceny. Są myśliwi, jest i zwierzyna. Kto tej nocy jest kim – nikt tego chyba dziś nie wie.

To też może Cię zainteresować:

4 Comments

  1. Anonymous says:

    Podziałało na wyobraźnie…

  2. mało golizny…

  3. I nikomu to nie przeszkadza. Nie widać gangsterów, sutenerów, agresji, chyba że pijany farang narozrabia, ale to też rzadkość.
    Oczywiście ,że zawsze mozna szukać i znaleźć drugie dno, ale ta sfera usług wygląda to zupełnie inaczej niż gdziekolwiek na świecie. Wygląda lepiej !

  4. Marco says:

    Piękny tekst!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.