E-BOOK

„Podróżuj i mieszkaj tam, gdzie chcesz” – mój pierwszy e-book!

Wszystko zaczęło się jesienią 2018 roku. Po prelekcji dla kobiet, jaką wtedy prowadziłam, posypały się pytania. Tak naprawdę te same, jakie po podobnych wystąpieniach czy mailach dostaję od kilkunastu lat od dziewczyn, które chcą ruszyć swoją drogą. Dlatego postanowiłam w „Podróżuj i mieszkaj tam, gdzie chcesz” spisać nie tylko odpowiedzi, ale i wszystko, czego sama nauczyłam się o podróżach, wędrując po ponad 50 krajach świata i mieszkając m.in. ponad 2 lata w Tajlandii oraz 6 miesięcy na pustyni.

Tak powstał Praktyczny Kobiecy Inspirator Podróżniczy liczący ponad 150 stron samego tekstu.

Praktyczny – bo krok po kroku, za rękę, przeprowadzam Cię w nim przez cały proces zorganizowania samodzielnej podróży. Szczerze, realnie i bez tabu rozmawiamy o tym, o czym nie zawsze mówi się głośno: o pieniądzach i bezpieczeństwie kobiety w podróży – dzielę się z Tobą osobistymi historiami, których nigdy wcześniej nie publikowałam.

Kobiecy – bo e-book jest odpowiedzią na zapotrzebowanie kobiet. Nie chcąc dzielić podróży na męskie i kobiece trzeba jednak przyznać, że sytuacja kobiety przed ruszeniem w podróż (stereotypy) i w czasie podróży (bezpieczeństwo, higiena) różni się od sytuacji mężczyzny.

Inspirator – bo moim celem jest nie tylko pokazać Tobie realia i stronę praktyczną, ale również zainspirować. W e-booku znajdziesz niesamowite historie innych kobiet, jak i inspiracje książkowe oraz filmowe, jakie dla Ciebie przygotowałam.

Podróżniczy – bo przecież o to w tej opowieści chodzi. O ruszenie swoją drogą, jakakolwiek ona by nie była. O spojrzenie na podróż i mieszkanie w innych miejscach z nowej perspektywy. O jeden z możliwych stylów życia.

 

„Podróżuj i mieszkaj tam, gdzie chcesz”

  • ponad 150 stron tekstu
  • odpowiedzi na pytania dziewczyn
  • bez tabu, realnie, z osobistymi historiami
  • praktycznie, ale i inspirująco
  • na podstawie doświadczeń kilkunastu lat w podróży (moich i innych dziewczyn

Chciałabym, aby e-book był dostępny cenowo dla jak największej ilości dziewczyn, które chciałyby ruszyć. Dobrze jeszcze pamiętam, jak mi samej brakowało takiej wiedzy, kiedy ruszałam w pierwszą podróż.

lalla.shoplo.com

Będę wdzięczna za opinie po przeczytaniu. <3

1 Comment

  1. Na pewno przeczytam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.