Wiesz, że www.Lalla.pl to prawdopodobnie najstarszy blog podróżniczy prowadzony przez kobietę? Powstał w 2007 roku, a ja sama należę do dinozaurów blogosfery! 😉 A musisz wiedzieć, że w tamtych czasach(!) blogowanie bardzo różniło się od tego, jak wygląda to teraz. Najczęściej blogi były po prostu „internetowymi pamiętniczkami”, a te podróżnicze opisywały podróż w całej jej okazałości, od początku do końca.

Ale świat się zmienia – to dobrze! I zmieniły się blogi. Są coraz lepsze, bardziej przemyślane, więcej na nich świadomych, fajnych tekstów.

Mój blog podróżniczy www.Lalla.pl przeszedł chyba wszystkie możliwe do przejścia etapy w blogosferze, ale historie opisywane na nim wciąż w większości pozostają aktualne.

O czym opowiadam na moim blogu podróżniczym od ponad 10 lat? O podróżach, spotkaniach, miejscach, ludziach i wolności. O chwilach, które zmieniają rzeczywistość. O autostopie, moim życiu w Afryce i Azji. W końcu – o odwiedzeniu ponad 50 krajów świata. A że opowiadać i gawędzić lubię, wplatam we wszystko opowieści ze świata.

Blog podróżniczy www.Lalla.pl