Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Więcej informacji o ofercie dostawcy serwonapędów na https://bit.ly/2QdTdah.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników DC, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci i wysoką przepustowością, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD doskonale sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Sesame Motor Corp.

Dane firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy