Wyrównywanie sygnału TV – wzmacniacz kanałowy

Dowiedz się, gdzie zamówić wzmacniacz kanałowy, wejdź na https://telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-przedwzmacniacze/Wzmacniacze-wielozakresowe/WWK-951-wielozakresowy-wzmacniacz-kanalowy.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie zaprojektowane do przetwarzania sygnału telewizji naziemnej. Jak opisuje sama nazwa kluczowym zadaniem jakie spełnia jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Zobaczmy na jakiej zasadzie działa wzmacniacz kanałowy i jakie posiada funkcje.

Wzmacniacz kanałowy – w gęsto uzbrojonych nieruchomościach

U dystrybutorów znajdziemy dużo urządzeń, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji naziemnej. Służą one zarówno do tradycyjnych zastosowań, jak i do tych niestandardowych. Montowane są na obszarach, na których praktycznie nie ma sygnału. Wzmacniają sygnał na przykład w górach, stacjach metra i w gęsto uzbrojonych nieruchomościach. Bardziej zaawansowane technicznie wzmacniacze kanałowe pozwalają też na zdalną transmisję sygnałów telewizyjnych. Ich konstrukcja powoduje, że mogą być stosowane na zewnątrz nieruchomości – są odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Wzmacniacz kanałowy – współpracuje z antenami DIGITmax HD

Standardowo wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w kilka odrębnych wejść – przykładowo VHF lub w technologii SAW. Sprzęty mogą mieć zaimplementowaną technologię eliminującą zakłócenia wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. W zależności od modelu ma także 3 lub 4 specjalne filtry kanałowe – współpracujące z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami biernymi. Urządzenia te wyposażono w odrębne zasilanie i sygnalizatory LED.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy