Wzmacniacz szerokopasmowy potęguje siłę sygnału

Chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy? Wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie wykorzystywane przez operatorów TVK. Zostało ono wyprodukowane w celu zwiększenia i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorców. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wielofunkcyjne urządzenie

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują najczęściej w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie filtrują różne zakłócenia emitowane najczęściej przez internet bezprzewodowy i pozwalają na odtwarzanie treści multimedialnych. Zazwyczaj usytuowane są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Rozwiązania tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomitej jakości, a konfiguracja sprzętu przystępna. Moduły te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 129dBuV. Właściwości mogą być różne, w zależności od wykorzystywanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – niski pobór mocy

Konfiguracja wzmacniacza szerokopasmowego jest nieskomplikowana. Używa się do tego celu moduły WHX-823 lub moduły WHX-923. Sprzęty mają również profesjonalne zabezpieczenie przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo bezpieczne. Niektóre z nich posiadają profesjonalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że moduły te są bardzo popularne i zapewniają abonentom znakomitą moc sygnału w warunkach domowych. Ogromną zaletą jest także niski poziom mocy do <6W.

Dane firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy