Podstawowe informacje o podporach szalunkowych

Potrzebujesz podpór Peri? Odwiedź ten adres.

Podpory stropowe to rodzaj szalunków, bez których budowa wszelkich obiektów byłaby niemożliwa. Jak się je stosuje? Dlaczego warto wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich przeznaczenie

Pośród szalunków wyróżniamy deskowania ścienne, do wykopów oraz podpory stropowe. Ten ostatni rodzaj stosowany jest do podtrzymywania stropów – z pomocą tego tymczasowego elementu konstrukcyjnego można pokryć strop betonem i odpowiednie jego uformowanie. Istotną funkcję pełnią także drewniane dźwigary oraz stoliki szalunkowe – niezbędne w czasie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe mogą być wytworzone ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można je stosować w rozmaitych sytuacjach. Zwykle na rynku dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów bądź od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – najpopularniejsi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe cechują się dużą wytrzymałością, są też proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów warto wymienić szalunki Altrad, podpory Peri, a także części produkowane przez firmy Olan, Pionart czy Hunnebeck. Na specjalną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się wysoką jakością, przemyślaną konstrukcją oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Podpory szalunkowe Peri są przystosowane do wykorzystywania nawet w trudnych warunkach. Aktualnie dużo firm budowlanych decyduje się na wynajem systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny sprawiają, iż usługi te stają się coraz popularniejsze. Wypożyczenie podpór stropowych to także oszczędność czasu.

Dane firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy