Solidne okna kupuj od producenta okien drewnianych

Wszystko o producencie okien drewnianych Małopolska znajdziesz tu.

Klasyczne okna drewniane są niezwykle wytworne i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdego obiektu – od zabytkowych nieruchomości po futurystyczne gmachy. Z jakich materiałów producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co stanowi o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – kup okna wytwarzane z wykorzystaniem innowacyjnych metod

Współcześnie okna drewniane są tworzone przy użyciu zaawansowanych technik, co sprawia, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a mycie jest błyskawiczne. Okna drewniane wyglądają niezwykle efektownie, posiadają zaokrąglone kształty, klasyczne okucia. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – np. dębu, jak i typów zagranicznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak popularne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych z reguły gwarantuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia zabezpieczenie przed czynnikami klimatycznymi oraz komfort. Prawdziwe drewno posłuży przez pokolenia, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Rzecz jasna producent okien drewnianych wytwarza również trwałe drzwi, pasujące do szlacheckich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy remontowaniu zabytków – to element nietoksyczny i zupełnie bezpieczny dla środowiska. Budując dom warto zatem zdecydować się na szlachetne, wytrzymałe i estetyczne elementy drewniane.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy