Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Automatyczne księgowanie przelewów. Uzyskaj więcej informacji na flobo.io.

Przedsiębiorcy stale poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – na czym to polega?

Automatyczne księgowanie faktur za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale też i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają mniej więcej 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla podmiotów oferujących usługi, domów wypoczynkowych oraz szkół

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, zatem znakomicie zda egzamin w szkołach prywatnych bądź językowych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy