Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Sklep jubilerski Kraków - tu na pewno kupicie wszystko, czego potrzebujecie!

Wraz z ożywieniem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy również nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie coraz częściej wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci wyszukamy prawie wszystko, nadal wiele produktów opłaca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Zalety odwiedzin u jubilera

Zakup złotego naszyjnika, pierścionka lub broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, aby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli chcemy nabyć pierścionek albo obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny albo za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego wymiaru albo wykona nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, zaprezentuje popularne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz wręcza się na urodziny, chrzest czy ślub.

Sklep jubilerski – reperacja uszkodzonej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale także pełnią dodatkowe usługi. Reperacja uszkodzonej biżuterii jest główną z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i sprawnie naprawi go w swoim zakładzie. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca, jubiler zmieni obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku gratulacje, datę, podziękowania albo inną znaczącą dla nas frazę. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem, albo mamy swój pomysł na broszkę lub zawieszkę, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w mieszkaniu mamy zbędną albo niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Dane firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy