Kolczyki serca – kilka porad na początek

Dowiedz się więcej o kolczykach serduszkach.

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym typem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je założyć na wszelkie okazje, wyśmienicie uwydatniają urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich materiałów zazwyczaj są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się motywu serca. Jest on punktem wyjścia do projektowania kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka stanowią bardzo delikatne uzupełnienie licznych stylizacji. Produkuje się je zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na swobodne okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, ale w dyskretny sposób akcentują prawdziwą urodę właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia oblicza oraz wydłużenia szyi. Takie kolczyki nadadzą się na studniówki, wieczory w teatrze oraz romantyczne kolacje i rewelacyjnie komponują się one ze stylowymi kreacjami. Z kolei najmłodsi mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – idealny upominek dla ukochanej osoby

Na rynku można dostać kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota i srebra. Modne są także modele pozłacane – niedrogie, a przy tym prezentują się bardzo wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione kamieniami szlachetnymi, np. cyrkoniami, które zaakcentują piękno właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serca w kolorze lazurowym czy szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie ukochanej osobie, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież z wielu innych okazji. Wręczone kochanej osobie – żonie, babci lub dziewczynie, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o istniejącym między wami uczuciu, szacunku oraz miłości.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy