Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Na www.bizutik.pl znajdziesz więcej informacji o biżuteria srebrna sklep internetowy.

Jest z nami od tysięcy lat i mimo dostępności wielu nowych wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swego typu dekoracją człowieka i pozwala na wyrażenie własnego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie często zakładają kobiety oraz mężczyźni, dzieci i ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej kilka dziesięcioleci?

Dobre strony srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością fakt, że jej stosowanie daje szansę ustrzec się różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi cenami.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować lub uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Dane firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy