Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Szukasz korzystnej oferty kursu digital paintingu? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na http://tinyurl.com/yy99dcwd.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci edytować zdjęcia w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku kursanci poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Do kogo adresowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, animacją i filmem.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy