Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Pełna oferta kursu rysunku architektonicznego.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa dużo czynników – przede wszystkim fakt, że są to nadzwyczaj interesujące studia oraz perspektywa dużych zarobków i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Lekcje trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko lekcje rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale także wskazówki zawodowców pomagające przyszykować się lepiej do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy