Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Pełna oferta kursu modelowania 3D.

Świat grafiki nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne techniki preferując tworzenie swoich dzieł wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie dużymi wydatkami – można przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który przy tym jest w pełni darmowy.

Nauka obsługi Blender 3D samemu bywa frustrująca

Korzystanie z dowolnego oprogramowania można przyswoić sobie we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz bywa niezwykle irytujący. Z tej przyczyny partycypacja w kursie modelowania 3D będzie wyjątkowo pomocne dla tych, którzy niedawno odkryli Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując detale, które trzeba poprawić oraz proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby przebiegał on w niewielkich zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także pasjonatów 3D

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością pożądaną i cenioną przede wszystkim w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Znajomość oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne prace, które później można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie oznacza to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży gier wideo i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników takich warsztatów to po prostu artyści i entuzjaści 3D pragnący poszerzyć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form wyrażania siebie.

Dane firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy