Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Korzystna oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci Kraków znajduje się tu.

Dzieci uwielbiają pomagać w gotowaniu – przystrajać wypieki czy podawać i wybierać składniki. Chcesz rozwijać zapał kulinarny Twojego malucha? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Warsztat kulinarny dla dzieci – czy warto zapisać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć maluchy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci kształtują swoją pomysłowość oraz uczą się niezależności i co najistotniejsze – nabywają pożyteczne umiejętności. A zarazem doskonale się bawią. Wybieranie oraz mieszanie składników, łączenie ulubionych smaków i opanowywanie nieskomplikowanych przepisów – całość powoduje, że dzieci z entuzjazmem eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają także zasady, jakie panują w kuchni, co pozytywnie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach biorą udział także rodzice, dlatego jest to świetna sposobność do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później skosztować tego, co udało się stworzyć.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z doświadczonym szefem kuchni

Zajęcia prowadzone są przez 3 godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W trakcie warsztatów maluchy przygotowują danie główne oraz deser. Młodzi wielbiciele sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przygotować smaczny makaron na słono bądź słodko, czy też podjąć się pieczenia przystrojonej świeżymi dodatkami, pachnącej tradycyjnej pizzy. W czasie warsztatów dzieci przygotowują również pyszną deser – mus z polewą owocową i kruchym ciastem. Nauka poprzez zabawę to znakomity sposób spędzania wolnego czasu, a samodzielne szykowanie ulubionych dań przynosi dzieciom wiele satysfakcji. Nawet najbardziej nieposłuszny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się przystrajaniu tortu czy pieczeniu znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobre nastawienie do maluchów.

Dane firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy