Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Chcesz zamówić baniak na wino? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada gąsior na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również znakomita ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – osiemnastek, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom na wino bez problemu przewieziesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy