Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Zobacz, gdzie kupić blachę na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej stosowany rodzaj pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych pokryć dachowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy panele dachowe na rąbek i możliwości ich wykorzystania.

Blachy na rąbek – do wielu stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze uznanie, gdyż znakomicie godzą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Pięknie prezentująca się oraz mocna blacha na rąbek stojący może być wykorzystywana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek stojący są transportowane na miejsce budowy w postaci niewielkich arkuszy. Znamionują się prostym i jednocześnie szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe wspaniale pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego czy dworkowego), a zarazem jest trwałe i odporne na rdzę.

Blachy na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem trwałości oraz wykorzystanej technologii. Panele te są produkowane z grubej blachy i powleczone specjalną powłoką gwarantująca osłonę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. promieniowanie słoneczne oraz opady. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co pozwala na dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają także wpływ na redukcję kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o wykorzystaniu blach na rąbek stojący, warto kupić ten materiał wprost od producenta.

Dane firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Powiązane wpisy