Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Renault części Kraków, znajdziesz na http://tinyurl.com/y56fs739.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci cenią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, silnika, podwozia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niedziałające elementy.

Dane firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy