Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Chcesz zamówić tanią drukarkę 3D? Skieruj się tu.

W asortymencie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od najlepszych producentów takich rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszym asortymencie, pracują między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Wyliczono, że używając drukarek 3D oraz drugich urządzeń Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nawet o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy specjalistów firmy Stratasys to dostarczanie wysokiej jakości urządzeń i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny uznany producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta marka w branży maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, takie jak SLA i SLS. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ten model – tak samo jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się funkcjonalną budową i nieskomplikowaną obsługą. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz prędkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dzięki temu można ekspresowo wydrukować jednakowe prototypy, do czego dąży się najczęściej w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla edukacji, przemysłu, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozmaitych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest solidny i dokładny, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie występują zniekształcenia.

Dane firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy