Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Jeśli szukasz kapsułek Lavazza A Modo Mio, powinieneś odwiedzić ten adres.

Podmiotów produkujących kawę są setki, jednak Lavazza nieustannie znajduje się na liście tych cieszących się uznaniem. Niewiele osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił mały obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy oraz wyrabiano ich autorskie kompozycje. W mgnieniu oka zdobyły one serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza wciąż czaruje smakiem swoich mieszanek, wyznaczając normy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najbardziej rozchwytywanych. Stosowane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, apetycznej kawy trwa zaledwie moment. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kompozycji smaków sprzedawanych przez tę markę. Aktualnie w sprzedaży znaleźć można wiele odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale nadal cechują się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w produkcji kapsułek z kawą do szeregu popularnych urządzeń tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące smakowitą mieszanką arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (Avarizia Delicato czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), jak i napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca).

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy