Kapsułki Tchibo Cafissimo – można kupić do nich zamienniki

Jeśli potrzebujesz kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo, skieruj się tu.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i powoli zdobywała sobie miliony miłośników. Ten wygodny proces pozwala na przygotowanie kawy wysokiej jakości niezwykle nieskomplikowaną metodą – wystarczy włożyć kawę w kapsułce do zasobnika w ekspresie, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można delektować się świeżo parzonym napojem.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Jednym z cieszących się największą popularnością na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo mają inna formę niż pozostałe, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego producenta. Kwestia ta dotykała każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnich latach oferowanych jest w sklepach – także w Polsce – wiele ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten posiada linię kaw single origin, zwanych inaczej kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, że wywodzi się z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak jej naparu jest unikatowy, bo ma na niego wpływ sporo przeróżnych czynników, przykładowo konkretne warunki atmosferyczne, które panowały w danym roku. Łączenie kaw single origin z dodatkami aromatyzującymi czy mlekiem tłumi ich niepowtarzalny nuty smak. W sklepach dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Kolumbii oraz Etiopii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno wyczuwalne są naturalne nuty kwiatowe, kakaowe oraz czekoladowe.

Ile kosztuje kawa z zamienników kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Urządzenia do kawy w kapsułkach sprawdzą się zarówno w urzędach czy hotelach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i na ogół zamyka się w przedziale 1,20-1,60 zł. Nietrudno wyliczyć, iż taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój podawany w kawiarniach na mieście lub w bufetach w biurze. Przystępne ceny i nowoczesny design urządzeń na kapsułki sprawiają, iż coraz częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a przy tym podamy koleżankom najwyższej jakości kawę podczas okazjonalnych spotkań, nie lękając się o duże koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy zawsze czy są zgodne z posiadanym przez nas urządzeniem.

Dane firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy