Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz kontenery stalowe.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery stalowe – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego rodzaju pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach nierzadko używane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Dane firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy