Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Jeśli chcesz zamówić drzwi drewniane, koniecznie wejdź na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Okres obecności na polskim rynku sprawiło, że jej specjaliści zapewniają klientom najlepszą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale również ich trwałość, uzyskane za pomocą zastosowania w toku ich produkcji nowoczesnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, wytwarzaniu oraz montażu modułów stolarki otworowej ekspertami firmy kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, całkowitego komfortu eksploatacji oraz satysfakcji klienta.

Czym wyróżniają się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się ogromną troską o jakość własnych wyrobów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to znakomite rozwiązanie dla wymagających klientów szukających wytrzymałych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom maksymalny komfort – wydajnie odgradzają od hałasu z zewnątrz i są bardzo dobrą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale również podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa swoich wyrobów, dlatego wyposaża się je w nowoczesne systemy antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich oryginalne, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol produkowane są zawsze z materiałów wysokiej klasy, wobec tego utrzymują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć również w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol otrzymują nieodpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi przebiegnie bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar według ich spersonalizowany projektu, doskonale zharmonizowanych ze z konkretną wizją. Dotyczy to nie tylko wielkości drzwi, ale też rodzaju wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Dane firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy