Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

słoiki z kranikiem, słoik z kranem

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Gdzie przyda się słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że często jest on stosowany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania kompotów, soków, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków lub wina. Jego atutem jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy