Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Dowiedz się więcej o maseczkach wielokrotnego użytku na www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która opanowała cały świat, pod każdym względem przeistoczyła nasze relacje społeczne i życie. Zasady dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania określonych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem zarażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do banku bądź biura, gdzie na ogół napotykamy większe skupisko ludzi, musimy dla bezpieczeństwa założyć na nos oraz usta ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeśli trudno nam się oddycha w popularnej maseczce z tkaniny?

Maseczka z przyłbicą – trwała oraz komfortowa

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z materiału są niekomfortowe i mają trudności z oddychaniem w trakcie ich noszenia, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest między innymi maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed stycznością z patogenami w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa usta oraz nos, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi zaletami są solidność, komfort i niewielka waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po każdorazowym założeniu można oczyścić, a samą całość można też wyprać ręcznie (trzydzieści razy!) za pomocą popularnych detergentów.

Maseczka z przyłbicą – dla sportowców oraz ludzi w podeszłym wieku

Mini przyłbicę rekomenduje się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i wygodę. Osoby powyżej 50 roku życia, cierpiące na astmę, starsze bądź aktywnie uprawiające sport docenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani zakładać ochronne maski w czasie pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie nawet przez parę godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Młodzież z całą pewnością doceni też to, iż działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Dane firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy