Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Skieruj się tu, aby zamówić etykiety na wódkę weselną.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia najchętniej wręczanym i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na ślub, urodziny czy Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni zaproszeni przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako wyjątkowy upominek od Państwa Młodych

Na weselu alkohole nie tylko są postawione na stołach, ale również przyjęło się, że młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem na koniec imprezy. Taki podarunek jest uważany za rodzaj wdzięczności za przyjazd na ślub. Ale taka butelka z wódką może również stać się w ciekawą pamiątką, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, umieszczając na nich informację o imionach Państwa Młodych, miejscu i dniu ślubu bądź podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych wzorach oraz odcieniach, zatem bez trudu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu urodzinowym.

Dekoruj domowe przetwory ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym nadrukiem można oznaczać butelki z domowej piwniczki. Jeśli na własną rękę wytwarzasz nalewki, wina czy soki, a potem dajesz je rodzinie czy też kolegom przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Oprócz tego flaszki można także oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz nakrętek.

Dane firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy