Obozy tenisowe

Jeśli ciekawi Cię korzystna oferta obozu tenisowego, zajrzyj na www.teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/.

Wakacje to okres, który można przesiedzieć w pokoju, oglądając kolejne seriale. Możesz również spędzić je aktywnie. Jedną z opcji spędzenia wolnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Zazwyczaj lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po trzy godziny treningu co dzień. Oprócz tego, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innego typu grach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie pieszej wycieczki można podziwiać dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – dokąd jechać?

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wyjazdy poza Polską. Aby przeżyć wyjątkowe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco będzie w Beskidach. Właśnie tam organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe adresowane są w szczególności do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieci. Na rynku znajdziesz również oferty dla całych rodzin.

Dane firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy