Wyprawy górskie wymagają zdrowia i dobrej kondycji

Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak korzystnej oferty gór zimą dla początkujących!

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym globtroterem, który docenia pewne i świetnie przygotowane eskapady pod okiem kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl organizuje wyprawy, które prowadzą na szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które kochają czynny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego rodzaju ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie konieczny jest dobry stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o zaawansowanych umiejętnościach i znacznej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie zrealizować marzenia i sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Firma korzysta z zawodowych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali specyfikę górskiego terenu, ale także entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Potrafią oni też zmniejszyć potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Dolomity oraz Alpy.

Dane firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy