Jakie kufry na motor

Chcesz kupić kufry do motocykla? Odwiedź tę stronę.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś entuzjastą dalekich wycieczek motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do pracy – prawdopodobnie notorycznie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to banalne. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motor. Ale jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – rodzaje / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, wskutek tego nim dokona się zakupu, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba rodzaje, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jakkolwiek też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności firmę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i oszałamiający stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane firmy:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy