Urządzasz mieszkanie? Wybierz polskie meble designerskie

Jeśli chcesz kupić meble modernistyczne, koniecznie sprawdź https://tinyurl.com/yee4vpy9.

Nasze mieszkania i styl, w jakim je urządzamy, potrafi dużo powiedzieć o naszej ulubionej estetyce, charakterzejak również o tym, jak rozumiemy komfort. Wielu osób już nie przypada do gustu oferta popularnych sieci sklepów meblarskich, w których można nabyć meble, sporządzane w setkach tysięcy sztuk, identyczne dla klientów z Polski, jak i ze świata. Coraz częściej zatem poszukujemy mebli, które nie tylko będą bardzo ergonomiczne, ale też będą podkreślać naszą osobowość. Taka jest właśnie oferta polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Marka Swallow’s Tail Furniture – producent mebli z drewna

Firma Swallow’s Tail Furniture funkcjonuje od blisko 10 lat i jej sercem jest dwoje projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim praktyką w branży. Jednak wyjątkowe meble produkowane przez studio STF to owoc skrupulatnej pracy pokaźnego zespołu, składającego się z technologów, rzemieślników i konstruktorów. Firma Swallow’s Tail z wyjątkową dbałością podchodzi do procesu tworzenia nowych serii mebli, oddając każdej fazie – od roboczego pomysłu, przez projekt konstrukcji, aż po dobór najlepszego gatunku drewna – 100% pasji. To skrajne dopracowanie najmniejszych detali kolejnych produktów sprawia, iż meble studia STF cechują się praktycznie doskonałym wykończeniem. Nie jest więc zaskoczeniem, że produkty studia STF wyróżniono niemałą ilością nagród branżowych i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (np. we Frankfurcie, w Paryżu czy w Warszawie).

Designerskie meble studia Swallow’s Tail Furniture – nie tylko stoły do jadalni i komody

Wszelkie kolekcje Swallow’s Tail Furniture, w tym również meble dla dzieci, można nabyć wchodząc na stronę internetową studia. Oprócz funkcjonalnych stolików kawowych, stołów do kuchni i biurek, ten producent mebli z drewna oferuje też krzesła, komody oraz ławy, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (takie jak ramy do luster oraz tealighty). Co istotne, należność za meble Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można zamówić również w salonach meblowych na terenie całej Polski (np. we Wrocławiu, w Warszawie bądź w Bydgoszczy) oraz w Europie (m.in. w Niemczech czy we Francji).

Dane firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy