Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Potrzebujesz dowiedzieć się, jak zamówić catering na imprezę? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź https://tinyurl.com/yj82gf6w.

Lato obfituje w bardzo popularne ostatnio eventy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego dnia w różnych miastach kraju odbywają się benefisy, bankiety bądź konferencje. Takie imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której integralną częścią jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Profesjonalny catering na imprezy – nieodzowny na istotnych eventach

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym zorganizujesz piknik lub zamówiłeś salę na event? To wspaniale!! Teraz warto zadbać o to, aby uczestnicy eventu mieli dostęp do apetycznych przekąsek, ciepłych posiłków oraz trunków. Miej na uwadze, że podczas ważnych bankietów w złym tonie jest postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu sali i myśleć, że zaproszeni goście obsłużą się na własną rękę. Cała oprawa imprezy jest ważna – przemyślany układ stołów, stylowe akcenty dekoracyjne, jak również poprawne rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu na pewno docenią również, jeśli potrawy będą wyglądać na talerzu niczym w cenionych restauracjach, a posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy.

Dlaczego opłaca się skorzystać z możliwości zlecenia cateringu imprezowego?

Atutem zlecenia usługi cateringu eventowego jest bezspornie to, iż wynajęty zespół nie tylko przygotuje apetyczne posiłki, ale także drobiazgowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Napoje i potrawy zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą gości podczas bankietu. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, by obserwować z bliska jak pracują najlepsi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki uczestników. W czasie ustalania detali oferty zasugeruje ona, które napoje, potrawy i zakąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dostarczy własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy