Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Zajrzyj tu żeby sprawdzić, kto wykonuje projekty wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Dane firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy