Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

Wdrożenia WooCommerce - usługi na miarę waszych potrzeb.

Zamierzasz założyć sklep online? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, jak również jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, iż ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada moc atutów. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z stosując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do większej grupy nabywców. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek poszerza się także funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom zlecenie przelewów za zamówienie między innymi przez DotPay.pl bądź Przelewy24.pl. WooCommerce pozwala również na analizę sprzedaży (udostępnianie różnego typu statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – ekspert zadba o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zadbają o jego bezpieczeństwo, instalację tylko koniecznych, sprawdzonych wtyczek oraz prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce eksperci utworzą także blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowych produktach oraz akcjach promocyjnych albo publikować poradniki i omówienia oferowanych w sklepie artykułów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy