Chrzciny, piknik firmowy czy konferencja – obsługę zostaw firmie cateringowej

Szukasz więcej wiadomości o usługach cateringowych? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na lastrada.pl.

Kiedy planujesz ważny event rodzinny czy biznesowy, na który spraszasz znaczną liczbę gości, prawdopodobnie nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując drobne przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – duże wydarzenia przeważnie wymagają właściwej oprawy też w kwestii posiłków. Zatem nie powinno się położyć na stolikach uczestników najzwyklejszych ciasteczek oraz oranżady. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringu? Wyraźnie komunikuj własne oczekiwania

Podmioty oferujące usługi cateringowe z reguły świadczą parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc przygotowanie posiłków wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji chrzcin, ślubów lub urodzin. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do charakteru konkretnych imprez, dlatego dostrzegalnie różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz rodzajem potraw oferowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą jasno opisać swoje oczekiwania, a zarazem być też otwartym na jego rady. Przecież dla caterera organizacja wydarzeń przeróżnego rodzaju to jego praca, a wieloletnie doświadczenie w tej branży umożliwia mu podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą większość gości.

Catering – potrawy przygotowane przez wykwalifikowanych szefów kuchni

Organizacja dań już dla skromnej grupy gości może być uciążliwym zadaniem, szczególnie wówczas, gdy musimy wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy spożytkować na uzgodnienie innych istotnych elementów imprezy. Jest to również możliwość uraczenia zaproszonych wyśmienitymi posiłkami przygotowanymi przez zawodowych szefów kuchni. Wypada przy tym zaakcentować, iż ważnym przymiotem posiłków, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale też ich wygląd. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń posiadają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy