Co da Ci profesjonalne projektowanie stron internetowych?

Dowiedz się więcej o tworzeniu i pozycjonowaniu stron internetowych.

Wygoda witryn www bierze się przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony internetowe należy nie tylko opierać się na względach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach klientów – gdy nawigacja po stronie przysporzy im problemów, od razu wejdą na inną stronę lub wybiorą usługi konkurencji. By zatem strona dała nam spodziewane korzyści, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie stworzona witryna? Co zrobić, by internauci nie wyłączyli jej za prędko?

ABC projektowania stron internetowych

Centralną regułą, jaką powinniśmy sugerować się tworząc witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych części portalu – ściągną wtedy uwagę użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, by kolory równoważyły się na ekranie. Istotna jest także to, by najważniejsze elementy witryny osadzić na linii, po której wędruje uwaga użytkownika – to kwestia rozwiązań od dawna stosowanych w internecie.

Zostaw projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie dobrej strony internetowej nie będzie łatwe. W przypadku strony komercyjnej nietrafionym pomysłem będzie więc samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać pewność, iż strona będzie generować zyski, warto powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i promowaniu.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy