Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Kliknij tu jeśli potrzebujesz zamówić pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych towarów i usług spowodowała, że każda firma chce aktualnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie oznacza, że klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, na przykład w Białymstoku lub w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne to szansa dla drobnych przedsiębiorstw

Internauci szukając w wyszukiwarkach ofert usług lub sklepów stacjonarnych korzystają przeważnie z fraz lokalnych, to znaczy zawierających nazwę konkretnej miejscowości, np. “sklep plastyczny kraków”, “restauracja francuska kraków” lub “masażysta kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na pokazanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, przebywającym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, m.in. przez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji oraz projektowania stron www od blisko 15 lat. W trakcie tego okresu dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również uaktualnienie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Dane firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy