Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Potrzebujesz więcej informacji o sali ślubnej? Świetnie trafiłeś! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy państwa młodych oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele miesięcy, a często nawet lat. Jeśli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten specjalny dzień w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – jak szukać?

Wybierając salę na wesele para młoda musi rozważyć parę dość istotnych czynników. Przede wszystkim musi znać ilość uczestników wesela, aby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Goście powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, żeby mieli salę do tańca. Dodatkowo narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi mieszkający w innej miejscowości, wypada poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, a więc wybranie menu, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i przystrojenie stołów . Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z południa Polski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić zabawę weselną w niezwykle malowniczym miejscu, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe pomieścić ponad setkę gości. Przyjęcie może zostać urządzone także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez mała około 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Podróż orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej niż pół godziny.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy