Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Szukasz więcej informacji o sali do wynajęcia w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Kliknij tutaj.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne czy grille dla zatrudnionych i ich bliskich, zadaniem których uformowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, aby celebrować osiągnięte wyniki, jak również różne gale dla wspólników biznesowych, kursy i konferencje. Takie imprezy wymagają odpowiedniego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w budynku firmy dużych pomieszczeń, w których uda się urządzać event, należy sprawdzić usługi najmu lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoim wystrojem do rangi organizowanego wydarzenia. Prestiżowe bankiety dla wspólników marki, w trakcie których świętowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w zwykłym lokalu. Warto w takich sytuacjach wyprawić event w stylowym miejscu, które dodatkowo zaakcentuje prestiż wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę sproszeni będą goście nie rezydujący w najbliższej okolicy lokalu, trzeba zdecydować się na salę, zlokalizowaną w pobliżu rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez trudu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprez firmowych – powierz catering rzetelnej firmie

W trakcie planowania imprezy firmowej nie można zignorować tak ważnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Trafnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz we wskazane miejsce pysznych potraw dla obecnych, ale dodatkowo doradzi w sprawie menu i zajmie się dekoracją stołów. W trakcie prestiżowych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom doskonałej obsługi. Wypada więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, lecz i idealnie wyglądające na talerzu dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu.

Dane firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy