Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Jeżeli potrzebujesz zlecić catering weselny w Krakowie, skieruj się tutaj.

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak śluby, komunie lub chrzty, od wielu już lat przestały być organizowane w domu jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i sto osób. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić jadłospisu, a potem przyrządzać oraz podać dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie będzie trwać wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Czemu opłaca się zamówić catering weselny?

Planowanie zabawy weselnej to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na wysyłanie zaproszeń, ustalanie listy gości, wybór wystroju sali oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również potrzeba dostarczenia wystarczającej ilości trunków oraz przekąsek serwowanych w czasie zabawy, a co najistotniejsze – przygotowanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zgromadzą ich przy wspólnym stole. na weselu musi mieć wspaniałą oprawę. Goście przecież liczą na to, że stoliki będą pięknie ozdobione i poprawnie nakryte, potrawy będą wyborne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, a także że kelnerzy w profesjonalny sposób będzie podawać biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające zawodowych szefów kuchni, managerów oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w plenerze, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesele – menu dopasowane do konwencji przyjęcia

Każdy typ imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, zarówno w sferze zabaw dla gości, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe na ogół posiadają przygotowany wstępnie spis proponowanych dań głównych, napojów i przekąsek odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy lub dostać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem osobiście skompilować menu z sugerowanych dań. Warto jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe sugestie i często na prośbę klienta są gotowe przyrządzić niecodzienne kompozycje potraw.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy