Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Parking Balice - sprawdź pełną ofertę.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, ale to rodzi problem: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy