Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Więcej informacji o cateringu do firm na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Spotkanie biznesowe, szkolenie czy sympozjum – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą organizacji wydarzenia tego typu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje mnóstwo osób, opłaca się zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering firmowy – przekąski, które można szybko skonsumować

Warsztaty i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 8-10 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik prelekcji, między którymi wskazane są zazwyczaj dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których nie da się zjeść kompletnego posiłku w najbliższej restauracji. Stąd tak istotne jest udostępnienie gościom napojów oraz niedużych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zabrać na salę, w której trwa szkolenie. Podmioty oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka pobrudzenia koszuli czy dłoni. W ramach oferty cateringu dla firm udostępniany jest też sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Przerwa kawowa – istotny element warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj istotne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to też sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze kwestii poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych firm, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji bądź płatnych kursów nie powinni wszak pić z tekturowych kubków, gryząc przyniesione z domu czy też kupione po drodze w piekarni kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie gości.

Dane firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy