Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Lotnisko Kraków parking. Więcej informacji na pandaparking.pl.

Komfort, szybkość i sposobność przybycia także w najbardziej oddalone miejsca świata – to nadrzędne zalety lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju transport zdobył olbrzymie uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, łączy się jednak z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie konieczność dojechania na lotnisko – a masa osób w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak daleką trasę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje związane z przyjazdem do portu lotniczego swoim autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w niewielkiej odległości od samego lotniska. W czasie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swój pojazd, ponieważ parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji online, tym samym nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest dodatkowo w całości utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – gwarancja asysty pracowników

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Oprócz tego podróżni mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator albo ujście powietrza w oponach.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy