Profesjonalna opieka nad grobami

Sprzątanie grobów Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Czemu powinniśmy postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak zakładanie ławek oraz pomoc w dopełnieniu najtrudniejszych formalności lub poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, jakie należy zapłacić specjalistom opiekującym się grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od zakresu usług – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, wydamy od 30 do 40 PLN. Gdy jednak chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło grób regularnie, musimy liczyć się z kosztem nawet 400 PLN co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, że stawki zależne są także od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Dane firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy