Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Na www.fotografsv.pl dowiesz się więcej o pracy rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zleca przygotowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego przejścia się po firmie przyciągnie sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokojakościowy, jego opracowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Kim jest rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to profesjonalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, a także wykonania zdjęć, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się wysokim profesjonalizmem. By uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna również wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek długotrwałej oraz owocnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się specjalnym logo, które sygnalizuje, iż dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy