Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Kliknij tu, aby skorzystać z umiejętności specjalistów.

Panoramy sferyczne to nadzwyczaj atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania wnętrz zakładów pracy i lokali gastronomicznych. Zazwyczaj widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale także napotykamy je na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do reklamy Twojej marki na Facebooku? Wskazówki prezentujemy poniżej.

Co wyróżnia panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które możemy oglądać pod różnymi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia generuje doznanie osobistego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na odwiedzenie lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez opcję wyboru kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się z pomocą specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych fotografii cyfrowych jest sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniały sposób na promowanie własnej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu usługowego, hostelu czy biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej intrygująca i pozwala szczegółowo zapoznać się z konkretnym miejscem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku szczególnie jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na atrakcyjnych wnętrzach (np. sale konferencyjne czy hotel), ale też jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu przybliżyć naszym klientom biuro, w którym działamy.

Wykonanie panoram 360 stopni zleć profesjonaliście!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, wprawdzie teoretycznie można opracować na własną rękę, jednakże do celów biznesowych rekomenduje się wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia dobrych jakościowo fotografii, które oprócz tego będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani droga. Fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci profesjonaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Dane firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy