Sprzątanie strychów i piwnic – czy się opłaca?

Więcej szczegółów o opróżnianiu piwnic Kraków.

W prawie każdym domu obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na najróżniejsze starocie. Zazwyczaj to, czego nie używamy, wrzucamy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia domu okaże się być nam potrzebna? Wówczas można zdecydować się na usługi świadczone przez profesjonalną firmę, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie strychów i piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co usunie firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi cieszące się zwiększającą się popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z najróżniejszych przyczyn muszą posprzątać dużą powierzchnię z zalegających na niej rzeczy. Fachowa firma może usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o drobne przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy prowadzące działalność i w małych i w dużych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli na strychu bądź w piwnicy schowaliśmy nieprzydatne już kanapy, fotele, szafy czy meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest nie lada wyzwaniem. Trzeba pamiętać, że najczęściej na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się jedynie dwa razy w ciągu roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze wykonują profesjonalne firmy?

Specjalistyczne firmy zajmujące się opróżnianiem strychów oraz piwnic mogą nie tylko usunąć z tych miejsc zalegające w nich odpady oraz nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie odpowiedniego pojemnika przeznaczonego na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, dbając o ich właściwą utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Dane firmy:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy