WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

Potrzebujesz więcej informacji o najlepszej ofercie WordPress aktualizacji? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/

WordPress, który został opracowany głównie jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się niezwykle popularnym CMS-em. Ponieważ jest szybki i bez trudu można opanować podstawy jego obsługi, stosuje się go obecnie do projektowania wielopłaszczyznowych stron oraz sklepów e-commerce. Jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem przykrych niespodzianek, toteż ważną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Z jakiego powodu należy zlecić opiekę nad stroną www specjaliście?

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bez wątpienia aktualizowanie jej do obowiązującej wersji CMS-a. W wielu przypadkach jednak przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony zaniedbują okresową instalację nowych edycji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie czy zainfekowanie przez wirusymalware. Co więcej, pomimo iż WordPress jest niezmiernie prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z akcydentalnymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. Dlatego wymagane jest, aby czynność tę przeprowadzała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału technicznego, należy zlecić aktualizację WordPressa niezależnemu rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest oferta aktualizacji WordPressa?

Usługa utrzymania WordPressa to oferta kierowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych firm, którym zależy na wydajnym oraz nieprzerwanym funkcjonowaniu ich strony firmowej, a także zabezpieczeniu jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest także freelancerom i blogerom utrzymującym prywatne strony. W bazowym oferowanym pakiecie zawarta pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji WordPressa i likwidowanie skutków ataków. W pakietach rozszerzonych oferowane są także rozmaitego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy