Zalety parkingu długoterminowego przy lotnisku

Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Zdobądź więcej informacji.

Jedziesz na wakacje za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie czy pociągu.

Czy warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również bezpłatny przewóz pasażerów wprost pod terminal – jazda trwa tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – ekspresowo i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) lub przelewem. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Dane firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Powiązane wpisy